Her kan du købe SARD produkter

Forhandlere Apotek:

 

Sjælland:

A.

Amagerbro Apotek
Amagercentret 142
2300 København S.
Tlf: 32 57 83 83

Fisketorvet Apoteks udsalg
Fisketorvet - Copenhagen Mall
Havneholmen 5
1058 København V.

Apoteket Frihedens Butikscenter

Strandmarksvej 20
2650 Hvidovre

Tlf: 44 22 42 66

Apoteket Trianglen
Ndr: Frihavnsgade 3
2100 København Ø.
Tlf: 35 38 32 00

B.

Birkerød Apotek
Teglporten 27
3460 Birkerød
Tlf: 45 81 05 83
Mail: birkeroed@apoteket.dk

Buddinge Apotek
Søborg Hovedgade 201
2860 Søborg
Tlf: 39 55 90 90
Mail: buddinge@apoteket.dk

C.

City 2 Apoteks Udsalg
City 2
2630 Tåstrup
Tlf: 43 52 52 04
D.

Dragør Apotek
Maglebytorv 18
2791 Dragør
Tlf: 32 53 84 01
Mail: kastrup@apoteket.dk

Dianalund Apotek
Torvet 5
4293 Dianalund
Tlf: 58 26 44 14
Mail: dianalund@apoteket.dk


E.

 

F.

Fisketorvet Apoteks udsalg
Fisketorvet - Copenhagen Mall
Havneholmen 5
1058 København V.

Frederiksberg Apotek
Gl. Kongevej 162
1850 Frederiksberg C
Tlf: 33 22 26 39

Frederikssund Apotek
Nygade 1
3600 Frederikssund
Tlf: 47 31 00 07

G.

Gentofte Apotek
Gentoftegade 35
2820 Gentofte
Tlf: 39 68 03 11

Gl. Kongevej Apotek
Gl. Kongevej 80
1850 Frederiksberg C
Tlf: 33 31 32 88
Mail: gl.kongevej@apoteket.dk

H.

Holbæk Elefant Apotek
Ahlgade 32
4300 Holbæk

Holbæk Løve Apotek
Labæk 4
4300 Holbæk
Tlf: 59 43 26 06

Hornbæk Apotek
Sautevej 2 A
3100 Hornbæk
Tlf: 49 70 00 62

Hundige Apotek
Waves, Over Bølgen 19H
2670 Greve
Tlf: 43 90 33 55
hundige@hundigeapotek.dk
www.hundigeapotek.dk

Hundige Plus Shop Nu
Over Bølgen 3D, Waves
2670 Greve

Hvidovre Apotek
Hvidovrevej 178
2650 Hvidovre
Tlf: 36 35 00 10
Mail: hvidovre@apotekeren.dk

Hvidovre Friheden Apotek
Hvidovrevej 434
2650 Hvidovre
Tlf: 36 35 00 10

Hørsholm Apotek
Hørsholm Midtpunkt
2970 Hørsholm
Tlf: 45 86 00 23

I. 

Ishøj Apotek
Ishøj Nørregade 12, Ishøj Bycenter
2635 Ishøj
Tlf: 43 57 00 00

J.

Jyllinge Apotek
Jyllinge Centret 31
4040 Jyllinge
Tlf: 46 73 13 88

Jægerspris Apoteks Udsalg
Hovedgade 42
3630 Jægerspris
Tlf: 47 50 34 26

K.

Kalundborg Apotek
Elmegade 15
4400 Kalundborg
Tlf: 59 51 00 05

Karise Apotek
Bredgade 26
4653 Karise
Tlf: 56 78 81 95 

Korsør Apotek
Ahlgade 49
4220 Korsør
Tlf: 58 37 00 03

Køge Apotek
Brogade 1
4600 Køge
Tlf: 56 65 01 21
Mail: koege@apoteket.dk

L.

Lundby Apoteks Udsalg
Lundby Hovedgade 90
4750 Lundby
Tlf: 55 76 71 05

M.

N.

Nivå Apotek
Nivå Center 72
2990 Nivå
Tlf: 49 14 43 52

Nykøbing F. Løve Apotek
Langgade 5
4800 Nykøbing F.
Tlf: 54 85 33 00

Nykøbing F. Svane Apotek
Slotsbryggen 1-3
4800 Nykøbing F.
Tlf: 54 85 06 22

Nykøbing Apotek
Algade 20
4500 Nykøbing Sjælland
Tlf: 59 91 00 85
Mail: aponyks@apoteket.dk

Nærum Apotek
Nærumvænge Torv 35
2850 Nærum
Tlf: 45 80 42 50

Næstved Løve Apotek
Axeltorv 12
4700 Næstved
Tlf: 55 72 00 02
Mail: kontakt@naestved-loeve.dk

Næstved Storcenter Apotek
Næstved Storcenter 45
4700 Næstved
Tlf: 88 44 00 30
Mail: kontakt@naestved-loeve.dk

Næstved Sct. Jørgens Apotek
Sankt Jørgens Park 34
4700 Næstved
Tlf: 55 72 00 64
Mail: naestved@apotekeren.dk

Næsteved Svane Apotek
Torvestræde 8
4700 Næstved
Tlf: 55 72 00 63
Mail: naestved@apotekeren.dk

Nørrebro Apotek
Nørrebrogade 8
2200 København N.
Tlf: 35 39 83 82

P.

R.

Ringsted Apotek
Sankt Hansgade 23
4100 Ringsted
Tlf: 57 61 14 59
Mail: ringsted@apoteket.dk

Ringstedet Apoteks Udsalg
Klosterparks Alle 10
4100 Ringsted
Tlf: 57 61 14 59

RO's Torv Apoteks Udsalg
St. 210, RO's Torv 1
4000 Roskilde
Tlf: 46 32 23 00

Rungsted Apoteks Udsalg
Rungsted Bytorv
2960 Rungsted
Tlf: 45 76 65 14

Rødovre Krone Apotek
Rødovre Centrum 1R, st. 6
2610 Rødovre
Tlf: 27 83 97 61

S.

Skibby Apotek
Hovedgaden 40
4050 Skibby
Tlf: 47 52 82 42

Slangerup Apotek
Kongensgade 14A
3550 Slangerup
tlf: 47 31 00 07

Slagelse Rådhus Apotek
Smedegade 8
4200 Slagelse
Tlf: 58 52 11 45

Solrød Apotek
Solrød centret 78
2680 Solrød
Tlf. 56 14 14 33

Spinderiet Apotek
Valby Torvegade 13
2500 Valby
Tlf. 35 39 83 82

Stege Apotek
Storegade 6
4780 Stege
Tlf: 55 81 40 13

Stenløse Apotek
Egedal Centret 2
3660 Stenløse
Tlf: 47 17 12 70

Steno Apotek
Vesterbrogade 6 C
1620 København V
Tlf: 33 14 82 66
Mail: steno@apoteket.dk

Stevns Apotek
Ahlgade 23
4660 Store Heddinge
Tlf: 56 50 20 24

Strøby Egede Apoteks Udsalg
Strøby Egede Center 15
4600 Strøby Egede
Tlf: 56 26 72 72

Søborg Apotek
Søborg Hovedgade 86
2860 Søborg
Tlf: 39 56 07 24
Mail: soeborg@apoteket.dk

Sønderbro Apotek
Amagerbrogade 158
2300 København S.
Tlf: 32 58 01 40

T.

Tårnby Apotek
Kamillevej 4
2770 Kastrup
Tlf: 32 50 06 17

Tårnby Torv Apo. Uds.
Tårnby Torv 8
2770 Kastrup
Tlf: 32 50 12 50

V.

Vaisenhus Apotek
Landemærket 3-5
1119 København K
Tlf: 33 15 41 10

Valby Apotek
Valby Langgade 49
2500 Valby
Tlf: 36 30 52 26

Vordingborg Apotek
Algade 82
4760 Vordingborg
Tlf: 55 37 00 33
Mail: vordingborg@apoteket.dk

Ø.

Østerbro Apotek
Østerbrogade 101
2100 København Ø.
Tlf: 35 42 15 60

Øresunds Apotek
Østerbrogade 151
2100 København Ø.
Tlf: 39 18 02 05

Bornholm:

Allinge Apotek
Kirkegade 13
3770 Allinge
Tlf: 56 48 00 48
Mail: allinge@apoteket.dk

Rønne Apotek
Store Torvegade 12
3700 Rønne
Tlf: 56 95 01 30
Mail: info@roenne-apotek.dk

Fyn:

A.

Albani Apotek
Albanigade 54
5000 Odense
Tlf: 66 12 08 63
Mail: albani@apoteket.dk

Apoteket Ørnen
Vestergade 80
5000 Odense C.
Tlf: 66 12 29 70
Mail: oernen@apoteket.dk

Assens Apotek
Østergade 35
5610 Assens
Tlf: 88 88 53 28
Mail: assens@apoteket.dk

H.

Haarby Apoteksudsalg
Algade 33
5683 Haarby
Tlf: 64 73 10 24

L.

Langeskov apotek
Langeskov Centret 27
5500 Langeskov
Tlf: 65 98 10 09

M.

Middelfart apotek
Jernbanegade 2C
5500 Middelfart
Tlf: 64 41 77 43

T.

Tarup Apotek
Rugvang 36-40
5210 Odense NV
Tlf: 66 16 14 00
Mail: tarup@apoteket.dk

Ø.

Jylland:

A.

Aabenraa Svane Apotek
Opnørplads 1-3
6200 Aabenraa
Tlf: 74 62 22 00
Mail: aabenraa-svane@apoteket.dk

Augustenborg Apotek
Storegade 41
6440 Sønderborg
Tlf: 74 47 21 24

E. 

Egtved Apotek
Aftensang 10
6040 Egtved
Tlf: +45 75 5510 03

Esbjerg Krone Apotek
Kongensgade 36
6700 Esbjerg
Tlf: 75 12 92 11
Mail: krone@apoteket.dk

G.

H.

Hadsten Apotek
Vesselbjergvej 8
8370 Hadsten
Tlf: 86 98 11 22
Mail: hadsten@apoteket.dk

Herning Østergades Apotek
Østergade 13
7400 Herning
Tlf: 96 26 65 00

Himmelbjerg Apotek
Borgergade 20
8600 Silkeborg
Tlf: +45 87 22 11 55
Mail: himmelbjerg@apoteket.dk

Hinnerup Apotek
Storegade 5
8382 Hinnerup
Tlf: 86 98 75 55
Mail: hinnerup@apoteket.dk

Hobro Apotek
Søagervej 9
9800 Hobro
Tlf: 98 52 06 00
Mail: gug@hobro.apotek.dk

Holstebro Svane Apotek
Nørregade 51
7500 Holstebro
Tlf: 97 42 22 22
Mail: holstebro.svane@apoteket.dk

Horsens Svane Apotek
Grønlandsvej 1
8700 Horsens
Tlf: 75 62 82 22
Mail: 118pp@apoteket.dk

Horsens Søndergades Apotek
Søndergade 12
8700 Horsens
Tlf: 76 25 42 00
Mail: horsens@apotekeren.dk

Hvide Sande Apoteks Udsalg
Parallelvej 60
6960 Hvide Sande
Tlf: 97 31 32 22
Mail: info@apovest.dk

K.

Kjellerup Apotek
Bryggerstræde 5
8620 Kjellerup
Tlf: 86 88 14 44
Mail: kjellerup@apoteket.dk

Kolding Løve Apotek
Sundhedshuset, Jernbanegade 26
6000 Kolding
Tlf: 75 52 42 33
Mail: kolding@apoteket.dk
Web: www.koldingloeve.dk

Kolding Storcenter Apoteksudsalg
Skovvangen 42
6000 Kolding
Tlf: 75 50 12 47
Mail: kolding@apoteket.dk
Web: www.koldingloeve.dk

L.

Lemvig Apotek
Vasen 6
7620 Lemvig
Tlf: 97 82 02 66
Mail: lemvig@apoteket.dk

N.

Nordborg Apotek
Storegade 28
6430 Nordborg
Tlf: 74 45 14 05
Mail: nordborg@apoteket.dk
R.

Randers Jernbane Apotek
Vestertorv 2
8900 Randers
Tlf: 86 42 63 99
Mail: jernbane-randers@apoteket.dk

Ringkøbing Løve Apotek
Torvegade 5
6950 Ringkøbing
Tlf: 97 32 05 11
Mail: info@apovest.dk

S.

Skagen Apotek
Sct. Laurentii VEj 44
9990 Skagen
Tlf: +45 98 44 17 58
Mail: skagen@apoteket.dk

Sønderborg Jernbane Apotek
Jernbanegade 10
6400 Sønderborg
Tlf: 74 42 35 02
Mail: soenderborgjernbane@apoteket.dk

Sønderborg Løve Apotek
Grundtvigs Alle 79
6400 Sønderborg
Tlf: 74 42 20 00
Mail: soenderborgloeve@apoteket.dk

T.

Thyborøn Apoteks Udsalg
Bredgade 7
7680 Thyborøn
Tlf: 97 82 02 66

Tønder apotek
Storegade 28
6270 Tønder
Tlf: 74 72 11 15
Mail: toender@apoteket.dk

U.

Ulfborg apotek
Bredgade 9
6990 Ulfborg 
Tlf: 97 49 11 44
Mail: ulfborg@apoteket.dk


V.

Varde Apotek
Vestergade 3
6800 Varde
Tlf: 75 22 13 11

Vejen Apotek
Mindevej 1
6600 Vejen
Tlf: 75 36 08 88

Vejle Sct. Thomas Apotek
Nørretorv 1 B
7100 Vejle
Tlf: 75 82 02 44
Mail: stthomas@apoteket.dk

Videbæk Apotek
Bredgade 32
6920 Videbæk
Tlf: 97 17 25 00
Mail: info@apovest.dk

Stormagasiner, klinikker og hotel spa.

 

Sjælland:

 

Magasin Du Nord
Kongens Nytorv 13
1095 København K
Tlf: +45 33 11 44 online@magasin.dk
Kundeservice: online@magasin.dk

 

Magasin Rødovre Centret
Rødovre  Centrum
2610 Rødovre
Tlf: 36 70 44 33

 

Magasin Lyngby
Lyngby Hovedgade 43
2800 Kongens Lyngby
2800 Kongens Lyngby
Tlf: 45 88  44 33

 

Illums Bolighus
Amagertorv 10
1160 København K.
Tlf: +45 33 14 19 41
Kundeservice: kundeservice@illumsbolighus.dk

 

MATAS Falkoner Allé
Falkoner Allé 44
2000 Frederiksberg C
Tlf: 35 35 21 35

 

MATAS Frederiksberg Centret
Frederiksberg Centret
2000 Frederiksberg C
Tlf: 38 11 31 45

 

Klinikker der behandler med SARDkopenhagens produkter incl. detox

 

Skin & Bodycare
Godthåbsvej 54, st
2000 Frederiksberg
Tlf:
Web:

 

Corpus Salus
Dyssegårdsvej 123, 1. th
2870 Dyssegård
Tlf: 26 14 98 13
Web: www.corpussalus.dk

 

Krop V/ Carina Kilhof
Julius Thomsens Gade 14 B
1432 København V.
Tlf: 31 71 00 41
Tidsbestilling via Facebook på: Krop v/Carina Kilhof

 

Jylland:

 

Magasin Århus
Immervad 2-8
8000 Århus C
Tlf: +45 86 12 33 00

 

Naturskøn
Guldsmedegade 15
8000 Århus C.
Tlf: 86 12 23 13
Mail: info@naturskon.dk
Web: www.naturskon.dk

 

Klinikken
Huset Bag Bio
Slagerigade 4
6800 Varde
Tlf: 26 71 71 36
Mail: info@klinkken-varde.dk
Web: www.klinikken-varde.dk

 

Sund og Stærk
Dytmærsken 10
8900 Randers
Tlf: 93 10 11 10

 

Fyn:

Magasin Odense
Vestergade 20
6000 Odense C.
Tlf: 66 11 92 11

 

WEBSHOPS:

www.sard.dk

SARDkopenhagen

 

www.ren-velvaereshop.dk

RENvelvære

 

http://www.signatura.dk/maerker/sard.html

SigNatura.dk
 

http://www.magasin.dk

Magasin.dk

 

http://www.matas.dk

Matas.dk

 

https://www.med24.dk/sard-kopenhagen

Med24.dk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tilmeld SARD nyhedsbrev

Klik her, for at tilmelde dig nyhedsbrevet